Booleans compenseert CO2-uitstoot via Trees for All

Ons team houdt ervan om u te ontzorgen door creatieve hoogwaardige oplossingen te implementeren voor digitale beveiligingsuitdagingen. Wij vinden het fijn dat wij in 2022 een bijdrage hebben kunnen leveren aan diverse klantprojecten en de waardering hiervoor is groot. Dit jaar willen wij naast het bijdragen aan een veiligere digitale wereld, ook bijdragen aan het milieu.

Hiervoor hebben we onze volledige CO2-uitstoot van alle autoritten die onze consultants in 2022 hebben gemaakt gecompenseerd via Trees for All. Daarnaast compenseren we tevens 5.000 kilometer CO2-uitstoot per klant aan deze stichting, als een duurzaam alternatief voor onze eindejaarsgeschenken.

Business Car Trips Compensation Booleans Consultants

In 2022 zijn wij weer meer op pad gegaan naar onze klanten om ze te ondersteunen bij hun digitale beveiligingsvraagstukken. Ons team zat weer vaker op de weg en dat zorgt voor meer CO2-uitstoot. Dit wilden wij graag voor het gehele jaar compenseren en doneerden hiervoor aan Trees for All een bedrag van € 620,16. Deze donatie investeert deze stichting in gecertificeerde herbebossingsprojecten. Dit bedrag staat gelijk aan 38,76 ton uitstoot.

We willen al onze klanten hartelijk danken voor de samenwerking in 2022 en hebben daarom boven op de compensatie van onze eigen CO2-uitstoot een extra bedrag gedoneerd aan Trees for All voor het compenseren van 5.000 kilometer CO2-uitstoot per klant. Dit is een duurzaam alternatief voor onze eindejaarsgeschenken, die vaak getransporteerd moeten worden en niet milieuvriendelijk verpakt zijn.

Over Trees for All

Trees for All bestaat al ruim 20 jaar. Deze stichting, met een CBF-erkenning en een ANBI-status, plant bossen in Nederland en in het buitenland voor een beter klimaat, meer biodiversiteit en gezonde leefomstandigheden. Het CBF toetst of zij als erkend goed doel aan strenge kwaliteitseisen voldoen. Zo zijn wij ervan verzekerd dat onze donatie bijdraagt aan een betere wereld en dat Trees for All betrouwbaar is.

 

Wij willen al onze klanten hartelijk danken voor de samenwerking in 2022 en wensen iedereen een veilig, gezond en duurzaam nieuwjaar!